Kimler Geldi Kimler Geçti

Çarşamba, Mart 14

Harika Saçlar!(Kiminin Rengi,Kiminin Modeli)

Bu aralar çok yoğunum sevgili blog.O kadar yoruluyorum ki yazmak istediğim çok şey olmasına rağmen oturup da yazamıyorum.Şu ders çıkışlarında kalma olayı fazlasıyla yoruyor beni.Zaten 7 saat ders işliyoruz bir de üstüne iki saat daha.Zor valla herkes kaldıramaz.Benim için de kolay değil.Bünyem alışkın değil bu kadar çalışmaya.

Ama yine de girmeye çalışıyorum gece de olsa giriyorum yazılarınızı  okuyorum yorum yapıyorum :) Sizi okumayı çok seviyorum.Dinlendiriyor beni kafam rahatlıyor.

Bunalımda değilim ama şu anda böyle olmak harika olabilirdi.Özenmedim değil.

Bilgisayardan fotoğraflara bakıyordum öyle dalgınca.Ve şu harika saçlara denk geldim.Bazılarının rengi bazılarının şekli bazısının modeli bazılarının da uzunluğu hoşuma gitmiş olmalı ki ayrı bir klasöre kaydetmişim.Sizinle paylaşmadan da duramadım. :)
Benim de neredeyse belimde olan saçlarım vardı.Ama bir çılgınlık -bir salaklık diyorum ben ona- yapıp kısacık kestirdim.Hatta aşırı kısa yaptırmayı planlıyordum kuafördeki abi bana acımış olmalı ki aşırı kısa kesmemiş.Pişman olacağımı tahmin etmiş herhalde.İlk defa bir kuaför söylenenden kısa kesmiyor.Ne ilginç dimi :) Öyle işte şimdi uzadı biraz omuzlarımdan biraz daha aşağıya geliyor.
Bu aşırı uzun bence ama rengini beğendim.Çok şeker bu.

Bayıldım rengine.Bir gün saçımı ben de boyatıcam bu renge.Hayalim :)

Rengi çoğoş.

Hacimli saçlar tam istediğim gibi.


Bu pek tatlı ya gökkuşağı gibi 


2 yorum:

  1. Gerçekten bir çok modeli ve rengi çok beğendim. Özellikle örgü saçlara bayıldım..

    YanıtlaSil
  2. aslım değil mi çok renkliler çok şekilliler :) evet örgülüler de çok güzel ki :)
    sevgiler bolcaaa:)

    YanıtlaSil

Söylemek istediğin birşey varsa dök içini çekinme :) İyi ya da kötü farketmez burada adam öldürmüyoruz ya! :)